Načítání...

Pro krásnější já – Collamedic

Lámou se vám vlasy, máte slabé nehty nebo špatnou pleť? Máme pro vás radu, jak na tyto neduhy vyzrát. Odpovědí je nejsilnější dávka bioaktivního mořského kolagenu od Collamedic.

Já osobně mám za sebou měsíční kůru užívání tohoto přípravku a mohu jej všemi deseti doporučit. Po pár dnech jsem již zpozorovala, že se mi nelámou nehty a jsou viditelně zdravější a pevnější. Také mi po pár týdnech znatelně méně vypadávaly vlasy. Účinná dávka bioaktivních mořských kolagenních peptidů dodá vaší pleti pružnost, vlasům lesk, řasám hustotu a pevnost nehtům. Opravdu působí velmi komplexně a překvapivě také rychle.

Zdrojem pro Collamedic kolagen jsou divoce žijící ryby z Norska, kolagenový prášek není nijak dochucen ani dobarven a můžete se tak spolehnout na jeho prvotřídní kvalitu a čistotu. Velkou výhodou je také jeho způsob dávkování. Balení obsahuje měsíční kůru ve formě 30 ti samostatných sáčků, takže stačí každý den jeden sáček rozpustit ve vodě, zamíchat a vypít. Navíc ke každému výrobku značky Collamedic dostanete jako dárek měsíční kůru vitamínu C 500 mg v hodnotě 119 Kč, který budete užívat každý den zároveň s kolagenovým práškem a docílíte tak silnější podporu tvorby kolagenu ve vašem těle. 

Zakoupit jej můžete na webových stránkách www.collamedic.cz, kde se dozvíte také další informace.

Kolagenový prášek Collamedic přináší nejlepší kvalitu kolagenu pro vaši pleť, nehty a vlasy. Tento produkt se řadí mezi nejsilnější produkty tohoto typu na českém trhu a určitě stojí za vyzkoušení.