Načítání...

Hola hola, nový školní rok opět volá!

A je to opět tady. Dva měsíce prázdnin jsou téměř u konce a naše děti se opět vrátí do školních lavic. Máme pro vás tipy kde pořídit výhodně školní pomůcky a ušetřit tak navíc čas strávený v obchodě.

Tip na dětskou obuv

Na vybranou dětskou obuv COQUI získáte s použitím kódu SKOLA25 slevu 25% , podívejte se na stránky www.coqui.shoes/cz

Další krásné boty pro děti do školy i školky najdete na stránkách www.boticka.cz, kromě bačkor zde najdete i volnočasovou obuv nebo také barefoot obuv a obuv pro první krůčky. 

Tip na doplňky potřebné do školní lavice 

Boxy na svačinu, penály, sáčky na přezůvky a spousty dalších doplňků pro vaše děti školou či školkou povinné najdete také na stránkách www.boticka.cz

Široké spektrum potřeb pro výtvarnou výchovu, sešity, bloky a obaly, penály a spoustu dalších školních potřeb najdete na stránkách www.skolni-potreby.eu.

Krásné a originální výtvarné potřeby najdete na stránkách www.kreativnisvet.cz. Článek o e-shopu Kreativní svět si také můžete přečíst na našem blogu, kde se o něm dozvíte víc. 

Tip na pořízení aktovky pro děti

Široký výběr aktovek a školních batohů naleznete na webové stránce www.boticka.cz

Kvalitní ergonomické aktovky a batohy nejen pro prvňáčky najdete na e-shopu www.bagalio.cz

Další e-shop vhodný pro pořízení aktovky nebo dalších školních potřeb je například www.topgal.cz. Batohy zde máte přehledně rozděleny podle tříd, do které vaše dítě zrovna nastupuje. Navíc pokud si objednáte přes jejich mobilní aplikaci a váš nákup bude v hodnotě nad 1000 Kč dostanete slevu na tento první nákup 150 Kč. 

Přejeme šťastnou ruku při výběru.