Načítání...

Lesní divadlo na Hlíně

Již několikátým rokem pravidelně navštěvujeme lesní divadlo amatérských ochotníků v obci Hlína u Ivančic. Jedná se o divadlo hrané uprostřed lesních stromů a zaručuji vám, že vás jeho atmosféra opravdu dostane.

Letos jsme sebou vzali i naši dvouletou dceru, a i přes menší počáteční obavy, zda celé představení vydrží se zájmem sledovat, se divadlo setkalo s úspěchem. Tento rok si pro diváky herci připravili oblíbenou klasiku v podobě české pohádky S čerty nejsou žerty. Jako každý rok do scénáře vložili herci vtipné dialogy a legrační scénky s osobitým humorem a celým lesem hřměly salvy smíchu a potlesk byl slyšet při každém pěveckém i hereckém výkonu. 

Nechyběly opět ani krásně zpracované malované kulisy i kostýmy a nouze nebyla ani o zvukové a světelné efekty. Představení je pojato z části i jako muzikál, do kterého jeho ochotničtí tvůrci vložili melodické písničky s vlastními texty. V obsazení místních občanů nechybí samozřejmě také děti. Ztvárnění pekla v této pohádce všechny děti opravdu ohromilo. Ale nemusíte se bát, vaše děti nevystraší, jen je opravdu vše zpracováno do posledního detailu. 

O přestávce na vás čeká občerstvení v podobě točené limonády, piva nebo skvělého párku z udírny s hořčicí a pečivem. Tvůrci divadla dělají opravdu vše proto, aby si diváci užili pěkný kulturní zážitek. V kombinaci se šuměním lesa a pronikající slunečními paprsky mezi stromy zažijete tu pravou nezapomenutelnou atmosféru. 

Divadlo se bude v tomto roce ještě na Hlíně hrát 3. a 4. srpna v 15:00. Vstupenky se kupují na místě, kde je zajištěno také velké odstavné parkoviště na polích. Doporučujeme přijet s časovým předstihem, abyste chytili dobrá místa k usazení, protože divadlo je velmi oblíbené a každé představení praská ve švech.

Přejeme vám příjemnou zábavu!