Načítání...

Výlet do Zooparku Vyškov

Vysvitlo nám sluníčko, a tak jsme vyrazili na výlet do Zooparku ve Vyškově, který vám teď představím. K zooparku patří také Dino Park do kterého se dopravíte místním vláčkem, je však otevřený až od dubna. Otevírací doba zoo je v zimních měsících až do března od 9 do 16 hod.

U pokladny si můžete zakoupit za 20 Kč sáček s krmením pro zvířátka a děti tak budou mít o zábavu postaráno. Volný vstup máte do dvorku s kozami, které můžete krmit a za zmínku stojí také volná voliéra ptáků, kterou si můžete s dětmi projít. 
Zoopark doporučuji i rodičům s menšími dětmi, je téměř na rovince, na chůzi není dlouhý a domácí zvířátka, která děti už poznají je jistě zaujmou. Laurinka se i ve svém roce a půl skvěle bavila. 


Kromě domácích zvířat ji zaujali také opičky, které zde v létě mají i velký venkovní výběh. 

V celém parku se nachází dětské prolézačky, dřevěná zvířátka a pro větší děti také naučná okénka, takže se určitě nebudete s dětmi nudit. V letních měsících je zde otevřené občerstvení u dětského hřiště a také Zoo bistro, které se nachází u východu ze zooparku do zámecké zahrady. 

Pokud do vyškovského zooparku zavítáte můžete si dát oběd v hotelové restauraci Selský dvůr, která se nachází přímo u jeho vstupu. Najdete tady ohrádkou uzavřený dětský koutek, takže se budete moci v klidu najíst a děti si vyhrají.