Načítání...
Kategorie:Zdraví
Téma kojení je velmi rozsáhlé a pokud jste novopečená maminka jistě toho už máte spoustu načteno. V tomto článku se zaměříme na doporučenou skladbu potravin vhodnou právě při kojení.
Kategorie:Zdraví
Pokud žena čeká své první dítě, kojení je jedno z hlavních témat, o které se zajímá. Půjde mi kojení samo a hned? Kdy mám dítě poprvé přiložit? Co když budu mít mléka málo a nebude miminku stačit?
Kategorie:Zdraví
Víte jak si připravit pořádnou porci vitamínů? A nemusí to být jen v těhotenství! Máte rádi koktejly či ovocné nápoje bez chemických ingrediencí? Pakliže alespoń na jednu otázku jste odpověděli ...
Kategorie:Zdraví
Nevíte, čím ozvláštnit vašemu dítěti svačinku? Pořád dokola dáváte jogurt, mrkvičku, banány, jablíčko, dýni a nesetkává se to již s nadšením? Co takhle zkusit avokádo? Víte, že do jídelníčku ho ...
Kategorie:Zdraví
Horečka u malých dětí – toto téma u nás bylo v posledních dnech velmi aktuální. Kdy začít u dětí horečku srážet? Jaké léky použít a jakých se naopak vyvarovat? Jaké použít fyziologické chlazení?
Kategorie:Zdraví
Máte vy nebo vaše děti suchou pleť nebo suchá místa na pokožce těla? Vyzkoušela jsem bylinkový balzám s medem od Šťastné včely.sk a suchá místa krásně promastí a zvláční.