Načítání...
Kategorie:Zdraví
Máte vy nebo vaše děti suchou pleť nebo suchá místa na pokožce těla? Vyzkoušela jsem bylinkový balzám s medem od Šťastné včely.sk a suchá místa krásně promastí a zvláční.
Kategorie:Zdraví
Všichni rodiče víme, jak děti dokáže potrápit kašel, rýma nebo nemoci jako je chřipka či angína. 
Nejen v těchto chladných měsících je třeba dodat jejich tělu potřebné vitamíny.
Kategorie:Zdraví
Nejedna maminka ví, jak umějí dětské prdíky naše miminka, a potom také nás rodiče, potrápit. Svíjení se bolestí, nespavost, rozmrzelost, to vše může nadýmání našich nejmenších doprovázet.
Kategorie:Zdraví
Dnes bych vám ráda představila 100 % mořský kolagen od firmy Inca Collagen, který já osobně už užívám více než měsíc. I po takto krátké době užívání vidím první výsledky a ráda se s vámi o ně podělím.
Kategorie:Zdraví
Slyšeli jste už o funkčních přírodních nápojích? Jde o světový unikát, díky němuž získala slovenská firma Diva's již čtvrté světové ocenění v řadě. To nejnovější vyhrála v Paříži a rovnou ...
Kategorie:Zdraví
Už je to více než rok a půl co se mi narodila dcera Laura, ale přesto si ten den stále živě vybavuji. Narození dítěte je velká událost, a především pro nás maminky je to zážitek na celý život.
Kategorie:Zdraví
Asi všichni víme, že sluneční paprsky jsou pro nás, natož pro pokožku našich dětí, zdraví škodlivé. Lékaři nás varují, že by děti, hlavně ty malé, na slunce vůbec chodit neměli.