Načítání...

Alma natural – láska ke zdraví, přírodě a ekologii

Představujeme vám novou českou přírodní kosmetiku Alma natural cosmetics. Jde o přírodní bio kosmetickou značku, která dbá jak o své čisté přírodní složení, tak o ochranu životního prostředí, a to svými ekologickými, znovupoužitelnými obaly.

Žádná chemie, jen 100 % čistě přírodní ingredience. Tak to je Alma. Čím vás tato kosmetiku hned po jejím otevření zaujme je krásná vůně bylin a éterických olejů, které vždy daný přípravek obsahuje. Měly jsme možnost výrobky dvou nadaných dam Nikol a Šárky otestovat a opravdu je znát s jakou láskou a péčí jsou vyráběny.

Alma aktuálně nabízí tyto produkty:

Tělové oleje

Tyto oleje jsou lisovány za studena a můžete je požít jak na obličej, tak i na celé tělo. Každý z olejů obsahuje éterické oleje s jinými účinky. Najdete mezi nimi také například oleje na uklidnění a relaxaci, ale také zvláčňující oleje, které můžete použít i na pokožku vašich dětí. V nabídce je také olej určený přímo dětem – Olej na míru dětem, který vám Alma vytvoří na základě potřeb pokožky právě pro vaše děťátko (sušší, ekzematickou, normální citlivou apod.). 

Tělové krémy

Tělové krémy jsou hydratační a pečující. Dobře se roztírají a také obsahují oleje lisované za studena. V nabídce najdete spoustu druhů. 

Balzám na rty

Základem balzámů je mangové máslo, jojobový olej, včelí vosk a také vanilkový extrakt. Vzhledem ke složení mohou balzám na rty používat také děti. V nabídce jsou i lehce tónující balzámy na rty. 

Na oficiálním e-shopu www.alma-naturalcosmetics.com právě najdete výrobky za zvýhodněné akční ceny, takže je neváhejte vyzkoušet. Dámy také chystají brzy skvělou novinku v podobě dvoufázových odličovacích sér, takže je opravdu na co se těšit.