Načítání...

ZDARMA

Nákupy a prodeje zdarma
0
za týden
 • Neomezený počet aktualizací inzerátu
 • Nastavení soukromí vašich příspěvků
 • Online asistenční služba (chat)
 • Současně uveřejněných 10 inzerátů / 10 aukcí
 • Konkurenční inzeráty u vašeho zboží
ZDARMA

PREMIUM

Oblíbená volba
39
za týden
 • Neomezený počet aktualizací inzerátu
 • Reklamy na vaše zboží zdarma
 • Současně uveřejněných 100 inzerátů / 100 aukcí
 • Přednostní výpis inzerátů
 • Zařazení do pravidelného VIP losování o atraktivní ceny

BUSINESS

Prodeje bez omezení
75
za týden
 • Prodej i nového zboží
 • Reklamy na vaše zboží zdarma
 • Přednostní výpis inzerátů
 • Současně uveřejněných 500 inzerátů / 500 aukcí
 • Neomezený počet aktualizací inzerátu

Nejčastější dotazy

Co je mimia.cz?

Jsme portál pro maminky s dětmi. Můžete si u nás nakoupit nebo prodat dětské zboží, a to bez poplatku či provize. Nabízíme nejen bazarový prodej ale i prodej pomocí aukce, který vám umožní prodat či koupit zboží za co nejlepší cenu. Mimia není jen bazar ale i sociální sít a diskusní forum plné užitečných rad a zajímavých informací o dětech.

Co je registrace?

Základní registrace je pro všechny zdarma. Bez registrace nemůžete nakupovat, prodávat ani využívat další výhody serveru Mimia.cz. V případě tzv. VIP registrace získáte za mírný poplatek reklamní bannery zobrazované zdarma na mimia.cz, budete zařazeni do pravidelného slosování o super ceny a získáte přístup ke spoustě funkcí navíc, které účty zdarma neposkytují.

Jak se registrovat?

Klikněte na tlačítko registrovat v pravém horním rohu a vyplňte požadovaná políčka. Po odsouhlasení obchodních podmínek Vám dojde potvrzovací email (pozor velmi často tento potvrzovací email padá do složky s Nevyžádanou poštou, proto prosím věnujte pozornost obsahu vaší složky s Nevyžádanou poštou) po jehož potvrzení můžete začít aktivně využívat všeho, co mimia.cz nabízí. Registrace nezabere víc než 60 vteřin!

Nejde mi provést registrace?

Pokud se přes veškerou vaši snahu nemůžete zaregistrovat, kontaktujte nás na emailu podpora@mimia.cz. Registraci je nutné potvrdit kliknutím na potvrzovací odkaz, který vám přijde emailem na zadanou emailovou adresu. Zkontrolujte, jestli vám tento email nespadl do nevyžádané pošty ve vaší schránce.

Jak se přihlásit k účtu?

Po kliknutí na tlačítko „Přihlásit“ vyplňte přihlašovací jméno a heslo, které jste zadala při registraci. Pokud v přihlašovacím okénku označíte „Zůstat přihlášena“, budete na svém počítači neustále přihlášena k vašemu účtu, dokud ho sama neodhlásíte.

Zapomněla jsem přihlašovací jméno nebo heslo.

Pro obnovení vašeho zapomenutého klikněte na tento odkaz (zapomenuté heslo) případně na odkaz v přihlašovacím formuláři “Zapomněla jsem heslo” a následujte pokynů. Pokud i přesto se vám to nebude dařit kontaktujte nás na emailu podpora@mimia.cz.

Mohu změnit své osobní údaje?

Ano, po přihlášení do vašeho profilu kliknete v horním menu na položku Můj profil a zvolíte Upravit údaje! Po provedení požadovných změn už jen kliknete na tlačítko Uložit nastavení!

Mohu si změnit heslo?

Ano, můžete! Ve svém profilu kliknete na na položku Můj profil a zvolíte Upravit údaje, kde si změníte svoje heslo a poté už jen kliknete na tlačítko Uložit nastavení!

Byl mi pozastaven účet, mohu ho obnovit?

Na portálu pro maminky Mimia.cz chceme mít pouze seriózní a spolehlivé prodejce a nakupující, aby všichni uživatelé a uživatelky měli co největší jistotu, že za svůj čas strávený na stránkách dostanou to co hledali. Mezi kontrolní mechanismy, kterými se snažíme tento cíl naplňovat je i blokace nespolehlivých prodejců či kupujících či jinak nahlášených problematických uživatelů. Nikdo ovšem není bez chyby a pokud máte pocit, že váš účet byl zablokován neoprávněně kontaktujte nás na podpora@mimia.cz a společně vše neprodleně vyřešíme.

Co je to můj profil?

Portál Mimia není jen pouhý bazar nebo aukční server. Mimia je zejména místo setkávání maminek na specializované síti Miminet která je integrována jako nedílná součást bazaru a aukčního serveru. Profil se automaticky vytvoří každé nové registrované uživatelce a jeho obsah si určujete vy sama! Obvykle obsahuje jméno, přezdívku, okres, tvoje inzeráty, fotky, příspěvky, videa, vše záleží jen na vás!

Mohu změnit přihlašovací jméno?

Ne, přihlašovací jméno nejde změnit. Při volbě vašeho přihlašovacího jména při registraci prosím pečlivě zvažte jestli je to opravdu to, pod kterým chcete na portálu Mimia.cz vystupovat. U vašich přihlašovacích údajů jde změnit pouze heslo!

Mohu mít více účtů na Mimii?

Ano, můžete. Ale nebudeme mít z toho radost. Věříme, že každé uživatelce by měl stačit jeden. V případě potřeby založené více účtů je třeba, aby bylo vedeno pod jinou emailovou adresou! Uživatel, který bude zjištěn, že má více účtů s problematickou komunikací a jednáním, se vystavuje riziku pozastavení všech účtů.

Mohu si změnit emailovou adresu?

Ne, email u zadaného účtu nejde změnit. Při volbě vašeho emailu při registraci prosím pečlivě zvažte, jestli jej chcete využívat. Platný a aktivní email je nezbytný pro dokončení registrace a používání služeb Mimia.cz. U vašich přihlašovacích údajů jde změnit pouze heslo!

Mohu si sama zrušit účet na Mimii?

Sama si účet zrušit nemůžete, pokud jste se již tak rozhodla, velmi nás tím zarmoutíte, ale i v tom jsme připraveni vám pomoci. Kontaktujte nás na našem emailu podpora@mimia.cz a účet vám bude po ověření zrušen!