Načítání...

O nás

Bazar dětského oblečení a aukční server mimia.cz provozuje společnost Webgrace, s.r.o. a stojí za ním tým nadšených lidí, kteří milují děti a vědí, že starost o ně je hodně náročná.

Tímto naším projektem mimia.cz chceme zjednodušit toto každodenní poslání všem maminkám i tatínkům a umožnit jim získat pro jejich děti co nejvíce za co nejlepší cenu.

Naše motto:
Žijeme dětmi… a chceme i vám ušetřit čas, který poté můžete věnovat svým dětem. Prožívat s nimi radosti, hrát si s nimi a učit je. Vždyť v nás samých vidí ten vzor, který tak rádi a dokonale napodobují.

Portál Mimia vznikl v roce 2017 a díky jeho úspěšnému start-up v současnosti expanduje do dalších středoevropských zemí.

Mimia není ale jen pouhý bazar nebo aukční server. Mimia je zejména místo setkávání maminek na specializované síti Miminet která je integrována jako nedílná součást bazaru a aukčního serveru. Na serveru Mimia.cz nejde tedy jen o peníze a prodej zboží ale zejména o lásku k dětem, a sdílení v rámci silné sociální komunity zaměřené na děti všeho věku, i na ty prozatím nenarozené :).

Nejen proto server nabízí bazar, aukce, diskusní forum a v neposlední řadě profily všech našich uživatelek a uživatelů obsahující fotografie, videa, inzeráty, příspěvky, oznámení, rady a tipy týkající se dětí a života s nimi.

Pokud máte zájem se připojit k našemu týmu a máte pocit, že byste našemu týmu mohla být užitečná, dejte nám o sobě vědět na emailu podpora@mimia.cz. Nikoho nediskriminujeme, podmínkou je nadšení pro děti a zajímavé nápady pro náš projekt.

Bazar
Aukce
Diskuse
Sociální síť
Fotky
Videa
Kamarádky
Rady
Zprávy
VIP členství

Kontaktní informace

Provozovatelem stránek mimia.cz je česká společnost Webgrace.cz se sídlem v Brně, kterou můžete kontaktovat prostřednictvím těchto kontaktů:

Webgrace, s.r.o.
IČ: 2588445522
DIČ: 2588445522
 

Napište nám

Nejkomfortnější způsob, jak nás kontaktovat, je prostřednictvím níže uvedeného formulářene nebo skrze mobilní telefonickou hotline.