Načítání...

Pravidla diskuze

Prosím věnujte pozornost následujícím jednoduchým pravidlům psaní komentářů a příspěvků v diskusních forech mimia.cz a vkládání fotografických příloh. Vkládání a komentáře k jednotlivých tématům jsou umožněny pouze zaregistrovaným a přihlášeným uživatelům mimia.cz.

Naším cílem je vytvořit pohodové místo pro všechny slušné uživatele a uživatelky, a věříme, že pro 99% našich uživatelů by níže uvedené texty ani nebyly potřeba, neboť vychází ze základních pravidel slušnosti. Nicméně dle statistik a výzkumů chování lidí na internetu se jeví jako nezbytné takováto pravidla jasně specifikovat a uvádět a to kvůli výrazné menšině těch, kteří na slušné vychování a kulturní vystupování občas (věříme že omylem) dokáží zapomenout.

Věříme, že tato pravidla přispějí k pohodové a smysluplné diskuzi na našich stránkách a lépe Vám pomohou při vyhledávání potřebných informací. Děkujeme za jejich dodržování. 

 1. Příspěvky v jednotlivých diskuzích se musí týkat daného článku nebo tématu založené v diskuzi. Pokud váš dotaz nesouvisí s žádným vláknem které se nachází na mimii, založte prosím nové diskuzní vlákno.
 2. Pokud zakládáte nové vlákno, nezapomeňte ho správně a jednoznačně pojmenovat.
 3. Nezakládejte nové vlákno na stejné a již existující téma.
 4. Nevkládejte prosím fotky či odkazy, o kterých víte, že porušují autorská práva.
 5. Rovněž nevládejte odkazy na weby porušující autorská práva (typicky odkazy na warez filmy ke stažení apod.)
 6. Příspěvky nesmí obsahovat sprostá slova, nadávky, vyhrožování. Nesmí být urážlivé či jakkoliv diskriminační. Neposílejte prosím žádné příspěvky, které by mohly být v rozporu se zákonem či dobrými mravy. Takové příspěvky budou mazány moderátory diskusí.
 7. Do diskuzních témat je zakázáno vkládat jakoukoliv reklamu a samoúčelné odkazy na webové stránky.
 8. Dále je zakázáno vkládat osobní inzerce s nabídkami koupím a prodám, k tomu slouží bazar a aukce mimia.cz a umožnuje vkládat inzerci zdarma.
 9. Texty obsahující zavádějící či nepravdivé informace jsou též zakázány.

 

Porušení pravidel diskuze

Příspěvky, které porušují pravidla diskusí pravidel, budou smazány a uživateli v případě opakovaného provinění bude účet zablokován.

 • Při porušení pravidel může být váš příspěvek administratorem smazán.
 • Při mírném porušení pravidel, upozorníme uživatele prostřednictvím emailu o porušení pravidel s tím, že bude uživateli dán prostor pro nápravu.
 • Při opakovaném porušování si provozovatel vyhrazuje takovému uživateli možnost zablokovat účet, případně zablokovat přístup na celý server i do urovně přístupu pro pouhé čtení.

Co dělat, když mi byl účet zablokován

V případě, že vám byl účet zablokován a máte pocit že tak bylo učiněno neprávem a máte zájem přístup obnovit – kontaktujte nás prosím na email podpora@mimia.cz. Po prověření sdělených skutečností moderátorem diskusního fora vám může být účet opět aktivován.

Provozovatel serveru mimia.cz - společnost Webgrace s.r.o. - nenese odpovědnost za obsah diskuzních příspěvků uživatelů. V případě, že máte podezření že některý z příspěvků či obsahu porušuje autorská práva či zákony, prosím kontaktujte provozovatele na adrese podpora@mimia.cz